Dziękujemy za 1,5%

4 sierpnia 2023

Otrzymaliśmy pierwsze informacje na temat kwoty zebranej dzięki 1,5% podatku dochodowego.

Dziękujemy za 1,5%

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dokładne dane na temat sposobu rozdysponowania środków otrzymamy w październiku.

Mamy już pierwsze informacje na temat Waszych darowizn z tytułu 1,5% podatku dochodowego za 2022 r. Do tej pory do Fundacji wpłynęło ponad 30 tys. złotych! To niesamowita kwota. Wasze wsparcie co roku przechodzi nasze oczekiwania!

W praktyce kwota ta oznacza możliwość przyznania co najmniej trzech Stypendiów twórczych im. prof. Zbigniewa Pietrasińskiego, pięć stypendiów w ramach Studenckiego Funduszu Wsparcia lub dwa pełne stypendia Talenty.

Dokładną informację z Urzędu Skarbowego uwzględniającą między innymi cele szczegółowe przekazanych środków otrzymamy w październiku i wtedy przyjdzie czas na indywidualne podziękowania. Ale już teraz dziękujemy za zaufanie wszystkim - każdej osobie, która postanowiła przekazać 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji.