Poznaj ludzi
pełnych pasji

Jesteśmy grupą ludzi, którzy wierzą, że warto pomagać. Wspierają nas pracownicy i pracownice naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu SWPS, osoby ze środowiska biznesowego, a także wolontariusze i wolontariuszki.

Dyrektorka zarządzająca Fundacji

Project managerka z dziesięcioletnim doświadczeniem. Społeczniczka i aktywistka. Pierwsze kroki w koordynacji projektów stawiała w organizacji zajmującej się przeciwdziałaniem dyskryminacji ze względu na płeć. Obecnie jest koordynatorką projektów strategicznych na Uniwersytecie SWPS. Jednak jej serce nadal bije mocniej do projektów społecznych. Wolne chwile spędza w operze lub na spacerach z ukochanym psem Lakkiem.

Programy:

Dyrektorka Funduszu Stypendialnego Talenty
Katarzyna Kolasińska

Od 20 lat związana z Talentami: stworzyła koncepcję działania programu, a dzięki zaangażowaniu w projekt wielu ludzi i firm, może nadal wspierać w rozwoju młode, uzdolnione osoby. Z wykształcenia prawnik. Nigdy nie myślała, że praca z młodymi ludźmi zamieni się w przygodę jej życia.

Programy:

Wolontariuszka, Młodsza koordynatorka projektów
Aleksandra Grabowska

Studentka studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie SWPS. Z Uniwersytetem SWPS jest związana nie tylko dzięki studiom, ale też dzięki pracy - od 3 lat wspiera realizację projektów w Biurze Dyrektor Generalnej. Miłośniczka roślin oraz zwierząt, w szczególności swojego kota Bąbla. W wolnym czasie sięga po książkę lub film o superbohaterach i superbohaterkach. Jest otwarta na nowe znajomości oraz doświadczenia, a przede wszystkim stawia na rozwój.

Wolontariusz, Koordynator social mediów
Piotr Antoni Gryc

Student studiów licencjackich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie SWPS. Poza studiowaniem na co dzień zajmuje się social mediami Uniwersytetu. Aktywnie uczestniczy w społeczności studenckiej, będac odpowiedzialnym między innymi za kanały mediów społecznościowych organizacji [KULTURALNA KLATKA] działającej na USWPS. Wolny czas spędza przy grach fabularnych bądź thrillerach.